Poland

E-Aplikacje

Yusen Logistics E-Applications

Yusen Logistics świadczy usługi w zakresie logistyki kontraktowej oraz spedycji lotniczej, morskiej i drogowej w całej Europie. Usługi te są wspierane przez wysokiej klasy narzędzia systemowe, bardziej szczegółowo opisane w tej sekcji.

 

Yusen Logistics utrzymuje profesjonalne centra danych w Europie i wypracowało szereg działań oraz procedur w zakresie utrzymania w ciągłości działania kluczowych systemów. Wykorzystując narzędzia programowe i sprzętowe, dane transakcyjne są replikowane na serwerach zapasowych. W przypadku wystąpienia awarii, umożliwia to sprawne przełączenie na systemy zapasowe bez utraty danych oraz wpływu na ciągłości procesów operacyjnych.

 

Systemy Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. są w większości dostępne przez przeglądarkę Internetową, zapewniając klientom, dostawcom i pracownikom możliwość uzyskania informacji w trybie on-line. Każdy użytkownik posiada indywidualne konto oraz hasło, dzięki któremu może uzyskać dostęp do wybranych funkcji systemów poprzez proste, ustrukturyzowane menu. Szyfrowane połączenie sprawia, że informacje te są dostępne na całym świecie dostarczając wiarygodnych i aktualnych danych.

 

Posiadając własny zespół programistów, Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. oferuje swoim klientom dopasowane do ich potrzeb usługi raportowe. Dostosowanie raportów do wymagań klienta upraszcza proces przetwarzania informacji, jak i ogranicza czas potrzebny na ich zinterpretowanie.

 

 


Thinking About Using a Logistics Partner ?

Contact our logistics specialists directly using your preferred method:

Telephone now and speak to a logistics specialist with expertise and knowledge of your market sector :
+48 22 567 36 10

 

Email direct and your enquiry will be passed to a logistics specialist with expertise in your market sector :
info@pl.yusen-logistics.com

 

Use our online contact forms and a logistics specialist will contact you back :
Online Contact Forms

 


Follow Us : Get regular top tips on Social Media