Poland

Kariera w Polsce

Yusen Logistics family

Kompleksowe rozwiązania logistyczne wysokiej jakości oferowane przez naszą firmę nie byłyby możliwe bez kompetentnego, zaangażowanego i zadowolonego personelu. Obecnie nasz zespół to grupa ponad 200 osób na wszystkich szczeblach organizacji. Pracownicy ci prowadzą działania w naszych biurach i centrach dystrybucyjnych w sześciu miejscach na ternie całego kraju.

 

Jeśli jesteś na początku swojej kariery zawodowej lub jesteś zorientowanym na klienta oddanym profesjonalistą o pewnym doświadczeniu i szukasz okazji dla siebie w świecie logistyki, prześlij proszę swoje podanie na poniższy adres: rekrutacja@pl.yusen-logistics.com


 

Exciting careers at Yusen Logistics

 

 

View current Poland vacancies here:

 


Gwarantując poufność otrzymanych danych, prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w dokumentach składanych razem z podaniem o pracę:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.).”

Additional vacancy listing available here:


Apply

Contact our HR Departments to start your exciting career with Yusen Logistics now:

Telephone now and speak to our HR Team :
+48 22 567 36 10

 

Email direct and our HR Department will respond with details on how to apply :
rekrutacja@pl.yusen-logistics.com

 

Use our online contact forms to register your interest:
Online Contact Forms

 


Follow Us : Get regular vacancy alerts