Turkey

QUALITY MANAGEMENT SYSTEMS         YUSENINCIKALITE@TR.YUSEN-LOGISTICS.COM

Yusen Logistics UK family

 

"Dünyanın en çok tercih edilen tedarik zinciri lojistik şirketi olmak'' stratejisini karşılayan Yusen Lojistik Grubu'nun Türkiye ayağı olan Yusen İnci Lojistik AŞ olarak ilk hedefimiz; personelimize sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmanın yollarını aramaktır.

Bunu nasıl mı yapıyoruz?

Yasalara ve işimizle ilgili tüm şartlara bağlı kalıyoruz. Şirketimiz ve tüm ilgili taraf varlıklarının gizliliğini, bütünlüğünü ve kullanılabilirliğini korurken, aynı zamanda müşterilerimizle iş sürekliliğini sağlamak için pazarı, ekonomik ortamı ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ediyoruz.

YYS Sertifikası sahibi bir firma olarak, tedarik zinciri yönetiminin her aşamasında kontrol metotları onaylanan güvenli bir operasyon yürütüyoruz.

Kalite tutarsızlıklarının, iş kazalarının, meslek hastalıklarının, potansiyel kazaların, güvenlik ve uyum ihlal olaylarının önlenmesi için kaizen aktiviteleri yapıyor ve sonuçları takip ediyoruz. Çevre yönetmeliklere uymakla kalmayıp, çevresel hususlara sağduyulu olarak, kaynakları verimli kullanarak, hedef ve amaçlarımızı belirleyerek sürdürülebilirlik projeleriyle performansımızı sürekli iyileştiriyoruz.

Çalışanlarımızın ve tedarik zinciri ortaklarımızın; YYS, Kalite, İSG, Çevre ve Bilgi Güvenliğinden sorumlu oldukları inancını taşımalarını sağlamak ve niteliklerini sistematik olarak geliştirmek için hep birlikte farkındalık çalışmaları yapıyoruz.

Yusen İnci Lojistik ve Tic. A.Ş,  Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS), Entegre ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemlerinin etkinliğini ilgili yönetmelik ve standartlara göre yürütmektedir.

 

Politikalar & Sertifikalar

Yusen İnci Kalite Politikası
ISO 9001_2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

Yusen İnci Global Çevre Politikası
ISO 14001_Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası
Yusen İnci Çevre ve ISG Politikası
ISO 45001_ISG Sertifikası

Yusen Bilgi Güvenliği Politikası

ISO 27001_Bilgi Güvenliği Yönetim Sertifikası 

Yusen İnci İş Sürekliliği Politikası